Botas 66 Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

216

Botas 66 Košice

Botas 66 KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Botas 66 v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Botas 66 Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Botas 66, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Botas 66 Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Botas 66 Košice.

Predajne Botas 66 Košice

Módna spoločnosť Botas 66 prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Botas 66 v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Botas 66 sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Botas 66 sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Botas 66 Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Botas 66 v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Botas 66 Košice.

Mapa Botas 66 Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Botas 66 Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Botas 66 ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Botas 66 Košice

Ak plánujete návštevu predajne Botas 66 Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Botas 66 Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Botas 66 sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Botas 66 Košice

Botas 66 KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Botas 66, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Botas 66 Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Botas 66 Košice.

Obchodné oddelenie Botas 66 Košice

Reklamácie Botas 66 Košice

Vedúci predajne Botas 66 Košice

Leták Botas 66 Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Botas 66? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Botas 66 Košice.

Ako a kde získať leták Botas 66 Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Botas 66 je návšteva ľubovoľnej predajne Botas 66 Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Botas 66 Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Botas 66 Košice?
V najnovšom letáku Botas 66 Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Botas 66. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Botas 66 Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Botas 66? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Botas 66 v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Botas 66 Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Botas 66 Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Botas 66 Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Botas 66.

Hodnotenie a recenzie Botas 66 Košice

Máte na Botas 66 Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Botas 66 a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Botas 66 Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár