Broadway Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

306

Broadway Košice

Broadway KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Broadway v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Broadway Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Broadway, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Broadway Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Broadway Košice.

Predajne Broadway Košice

Módna spoločnosť Broadway prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Broadway v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Broadway sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Broadway sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Broadway Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Broadway v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Broadway Košice.

Mapa Broadway Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Broadway Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Broadway ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Broadway Košice

Ak plánujete návštevu predajne Broadway Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Broadway Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Broadway sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Broadway Košice

Broadway KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Broadway, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Broadway Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Broadway Košice.

Obchodné oddelenie Broadway Košice

Reklamácie Broadway Košice

Vedúci predajne Broadway Košice

Leták Broadway Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Broadway? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Broadway Košice.

Ako a kde získať leták Broadway Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Broadway je návšteva ľubovoľnej predajne Broadway Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Broadway Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Broadway Košice?
V najnovšom letáku Broadway Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Broadway. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Broadway Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Broadway? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Broadway v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Broadway Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Broadway Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Broadway Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Broadway.

Hodnotenie a recenzie Broadway Košice

Máte na Broadway Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Broadway a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Broadway Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár