Burnetie Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

212

Burnetie Košice

Burnetie KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Burnetie v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Burnetie Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Burnetie, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Burnetie Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Burnetie Košice.

Predajne Burnetie Košice

Módna spoločnosť Burnetie prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Burnetie v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Burnetie sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Burnetie sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Burnetie Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Burnetie v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Burnetie Košice.

Mapa Burnetie Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Burnetie Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Burnetie ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Burnetie Košice

Ak plánujete návštevu predajne Burnetie Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Burnetie Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Burnetie sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Burnetie Košice

Burnetie KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Burnetie, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Burnetie Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Burnetie Košice.

Obchodné oddelenie Burnetie Košice

Reklamácie Burnetie Košice

Vedúci predajne Burnetie Košice

Leták Burnetie Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Burnetie? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Burnetie Košice.

Ako a kde získať leták Burnetie Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Burnetie je návšteva ľubovoľnej predajne Burnetie Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Burnetie Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Burnetie Košice?
V najnovšom letáku Burnetie Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Burnetie. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Burnetie Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Burnetie? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Burnetie v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Burnetie Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Burnetie Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Burnetie Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Burnetie.

Hodnotenie a recenzie Burnetie Košice

Máte na Burnetie Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Burnetie a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Burnetie Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár