Burton Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

322

Burton Košice

Burton KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Burton v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Burton Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Burton, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Burton Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Burton Košice.

Predajne Burton Košice

Módna spoločnosť Burton prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Burton v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Burton sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Burton sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Burton Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Burton v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Burton Košice.

Mapa Burton Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Burton Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Burton ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Burton Košice

Ak plánujete návštevu predajne Burton Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Burton Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Burton sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Burton Košice

Burton KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Burton, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Burton Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Burton Košice.

Obchodné oddelenie Burton Košice

Reklamácie Burton Košice

Vedúci predajne Burton Košice

Leták Burton Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Burton? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Burton Košice.

Ako a kde získať leták Burton Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Burton je návšteva ľubovoľnej predajne Burton Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Burton Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Burton Košice?
V najnovšom letáku Burton Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Burton. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Burton Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Burton? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Burton v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Burton Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Burton Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Burton Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Burton.

Hodnotenie a recenzie Burton Košice

Máte na Burton Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Burton a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Burton Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár