Červa Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

476

Červa Košice

Červa KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Červa v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Červa Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Červa, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Červa Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Červa Košice.

Predajne Červa Košice

Módna spoločnosť Červa prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Červa v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Červa sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Červa sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Červa Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Červa v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Červa Košice.

Mapa Červa Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Červa Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Červa ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Červa Košice

Ak plánujete návštevu predajne Červa Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Červa Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Červa sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Červa Košice

Červa KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Červa, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Červa Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Červa Košice.

Obchodné oddelenie Červa Košice

Reklamácie Červa Košice

Vedúci predajne Červa Košice

Leták Červa Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Červa? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Červa Košice.

Ako a kde získať leták Červa Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Červa je návšteva ľubovoľnej predajne Červa Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Červa Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Červa Košice?
V najnovšom letáku Červa Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Červa. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Červa Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Červa? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Červa v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Červa Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Červa Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Červa Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Červa.

Hodnotenie a recenzie Červa Košice

Máte na Červa Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Červa a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Červa Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár