City sport Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

200

City sport Košice

City sport KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní City sport v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní City sport Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou City sport, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o City sport Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní City sport Košice.

Predajne City sport Košice

Módna spoločnosť City sport prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu City sport v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní City sport sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky City sport sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne City sport Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov City sport v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni City sport Košice.

Mapa City sport Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne City sport Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka City sport ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny City sport Košice

Ak plánujete návštevu predajne City sport Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní City sport Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne City sport sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu City sport Košice

City sport KošiceHľadáte bližšie informácie o značke City sport, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu City sport Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom City sport Košice.

Obchodné oddelenie City sport Košice

Reklamácie City sport Košice

Vedúci predajne City sport Košice

Leták City sport Košice

Už ste si prezreli najnovší leták City sport? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku City sport Košice.

Ako a kde získať leták City sport Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku City sport je návšteva ľubovoľnej predajne City sport Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták City sport Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták City sport Košice?
V najnovšom letáku City sport Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky City sport. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu City sport Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní City sport? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne City sport v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni City sport Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou City sport Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou City sport Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní City sport.

Hodnotenie a recenzie City sport Košice

Máte na City sport Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou City sport a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na City sport Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár