City Star Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

181

City Star Košice

City Star KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní City Star v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní City Star Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou City Star, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o City Star Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní City Star Košice.

Predajne City Star Košice

Módna spoločnosť City Star prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu City Star v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní City Star sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky City Star sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne City Star Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov City Star v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni City Star Košice.

Mapa City Star Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne City Star Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka City Star ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny City Star Košice

Ak plánujete návštevu predajne City Star Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní City Star Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne City Star sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu City Star Košice

City Star KošiceHľadáte bližšie informácie o značke City Star, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu City Star Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom City Star Košice.

Obchodné oddelenie City Star Košice

Reklamácie City Star Košice

Vedúci predajne City Star Košice

Leták City Star Košice

Už ste si prezreli najnovší leták City Star? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku City Star Košice.

Ako a kde získať leták City Star Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku City Star je návšteva ľubovoľnej predajne City Star Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták City Star Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták City Star Košice?
V najnovšom letáku City Star Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky City Star. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu City Star Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní City Star? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne City Star v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni City Star Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou City Star Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou City Star Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní City Star.

Hodnotenie a recenzie City Star Košice

Máte na City Star Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou City Star a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na City Star Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár