Clarks Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

255

Clarks Košice

Clarks KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Clarks v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Clarks Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Clarks, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Clarks Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Clarks Košice.

Predajne Clarks Košice

Módna spoločnosť Clarks prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Clarks v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Clarks sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Clarks sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Clarks Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Clarks v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Clarks Košice.

Mapa Clarks Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Clarks Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Clarks ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Clarks Košice

Ak plánujete návštevu predajne Clarks Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Clarks Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Clarks sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Clarks Košice

Clarks KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Clarks, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Clarks Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Clarks Košice.

Obchodné oddelenie Clarks Košice

Reklamácie Clarks Košice

Vedúci predajne Clarks Košice

Leták Clarks Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Clarks? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Clarks Košice.

Ako a kde získať leták Clarks Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Clarks je návšteva ľubovoľnej predajne Clarks Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Clarks Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Clarks Košice?
V najnovšom letáku Clarks Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Clarks. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Clarks Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Clarks? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Clarks v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Clarks Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Clarks Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Clarks Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Clarks.

Hodnotenie a recenzie Clarks Košice

Máte na Clarks Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Clarks a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Clarks Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár