Crocs Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

247

Crocs Košice

Crocs KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Crocs v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Crocs Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Crocs, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Crocs Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Crocs Košice.

Predajne Crocs Košice

Módna spoločnosť Crocs prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Crocs v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Crocs sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Crocs sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Crocs Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Crocs v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Crocs Košice.

Mapa Crocs Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Crocs Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Crocs ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Crocs Košice

Ak plánujete návštevu predajne Crocs Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Crocs Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Crocs sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Crocs Košice

Crocs KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Crocs, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Crocs Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Crocs Košice.

Obchodné oddelenie Crocs Košice

Reklamácie Crocs Košice

Vedúci predajne Crocs Košice

Leták Crocs Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Crocs? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Crocs Košice.

Ako a kde získať leták Crocs Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Crocs je návšteva ľubovoľnej predajne Crocs Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Crocs Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Crocs Košice?
V najnovšom letáku Crocs Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Crocs. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Crocs Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Crocs? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Crocs v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Crocs Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Crocs Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Crocs Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Crocs.

Hodnotenie a recenzie Crocs Košice

Máte na Crocs Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Crocs a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Crocs Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár