Dachstein Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

181

Dachstein Košice

Dachstein KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Dachstein v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Dachstein Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Dachstein, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Dachstein Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Dachstein Košice.

Predajne Dachstein Košice

Módna spoločnosť Dachstein prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Dachstein v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Dachstein sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Dachstein sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Dachstein Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Dachstein v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Dachstein Košice.

Mapa Dachstein Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Dachstein Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Dachstein ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Dachstein Košice

Ak plánujete návštevu predajne Dachstein Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Dachstein Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Dachstein sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Dachstein Košice

Dachstein KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Dachstein, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Dachstein Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Dachstein Košice.

Obchodné oddelenie Dachstein Košice

Reklamácie Dachstein Košice

Vedúci predajne Dachstein Košice

Leták Dachstein Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Dachstein? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Dachstein Košice.

Ako a kde získať leták Dachstein Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Dachstein je návšteva ľubovoľnej predajne Dachstein Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Dachstein Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Dachstein Košice?
V najnovšom letáku Dachstein Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Dachstein. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Dachstein Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Dachstein? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Dachstein v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Dachstein Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Dachstein Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Dachstein Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Dachstein.

Hodnotenie a recenzie Dachstein Košice

Máte na Dachstein Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Dachstein a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Dachstein Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár