Szachownica Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Szachownica Košice

Szachownica KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Szachownica v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Szachownica Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Szachownica, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Szachownica Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Szachownica Košice.

Predajne Szachownica Košice

Módna spoločnosť Szachownica prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Szachownica v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Szachownica sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Szachownica sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Szachownica Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Szachownica v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Szachownica Košice.

Mapa Szachownica Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Szachownica Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Szachownica ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Szachownica Košice


Ak plánujete návštevu predajne Szachownica Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Szachownica Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Szachownica sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Szachownica Košice

Szachownica KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Szachownica, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Szachownica Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Szachownica Košice.

Obchodné oddelenie Szachownica Košice

Reklamácie Szachownica Košice

Vedúci predajne Szachownica Košice

Leták Szachownica Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Szachownica? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Szachownica Košice.

Ako a kde získať leták Szachownica Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Szachownica je návšteva ľubovoľnej predajne Szachownica Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Szachownica Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Szachownica Košice?
V najnovšom letáku Szachownica Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Szachownica. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Szachownica Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Szachownica? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Szachownica v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Szachownica Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Szachownica Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Szachownica Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Szachownica.

Hodnotenie a recenzie Szachownica Košice

Máte na Szachownica Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Szachownica a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Szachownica Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.