Szaleo Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Szaleo Košice

Szaleo KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Szaleo v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Szaleo Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Szaleo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Szaleo Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Szaleo Košice.

Predajne Szaleo Košice

Módna spoločnosť Szaleo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Szaleo v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Szaleo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Szaleo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Szaleo Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Szaleo v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Szaleo Košice.

Mapa Szaleo Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Szaleo Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Szaleo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Szaleo Košice


Ak plánujete návštevu predajne Szaleo Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Szaleo Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Szaleo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Szaleo Košice

Szaleo KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Szaleo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Szaleo Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Szaleo Košice.

Obchodné oddelenie Szaleo Košice

Reklamácie Szaleo Košice

Vedúci predajne Szaleo Košice

Leták Szaleo Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Szaleo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Szaleo Košice.

Ako a kde získať leták Szaleo Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Szaleo je návšteva ľubovoľnej predajne Szaleo Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Szaleo Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Szaleo Košice?
V najnovšom letáku Szaleo Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Szaleo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Szaleo Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Szaleo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Szaleo v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Szaleo Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Szaleo Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Szaleo Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Szaleo.

Hodnotenie a recenzie Szaleo Košice

Máte na Szaleo Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Szaleo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Szaleo Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.