Szefler Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Szefler Košice

Szefler KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Szefler v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Szefler Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Szefler, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Szefler Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Szefler Košice.

Predajne Szefler Košice

Módna spoločnosť Szefler prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Szefler v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Szefler sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Szefler sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Szefler Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Szefler v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Szefler Košice.

Mapa Szefler Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Szefler Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Szefler ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Szefler Košice


Ak plánujete návštevu predajne Szefler Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Szefler Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Szefler sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Szefler Košice

Szefler KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Szefler, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Szefler Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Szefler Košice.

Obchodné oddelenie Szefler Košice

Reklamácie Szefler Košice

Vedúci predajne Szefler Košice

Leták Szefler Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Szefler? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Szefler Košice.

Ako a kde získať leták Szefler Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Szefler je návšteva ľubovoľnej predajne Szefler Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Szefler Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Szefler Košice?
V najnovšom letáku Szefler Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Szefler. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Szefler Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Szefler? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Szefler v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Szefler Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Szefler Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Szefler Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Szefler.

Hodnotenie a recenzie Szefler Košice

Máte na Szefler Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Szefler a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Szefler Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.