TARANKO Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

TARANKO Košice

TARANKO KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní TARANKO v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní TARANKO Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou TARANKO, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o TARANKO Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní TARANKO Košice.

Predajne TARANKO Košice

Módna spoločnosť TARANKO prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu TARANKO v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní TARANKO sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky TARANKO sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne TARANKO Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov TARANKO v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni TARANKO Košice.

Mapa TARANKO Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne TARANKO Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka TARANKO ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny TARANKO Košice


Ak plánujete návštevu predajne TARANKO Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní TARANKO Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne TARANKO sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu TARANKO Košice

TARANKO KošiceHľadáte bližšie informácie o značke TARANKO, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu TARANKO Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom TARANKO Košice.

Obchodné oddelenie TARANKO Košice

Reklamácie TARANKO Košice

Vedúci predajne TARANKO Košice

Leták TARANKO Košice

Už ste si prezreli najnovší leták TARANKO? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku TARANKO Košice.

Ako a kde získať leták TARANKO Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku TARANKO je návšteva ľubovoľnej predajne TARANKO Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták TARANKO Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták TARANKO Košice?
V najnovšom letáku TARANKO Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky TARANKO. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu TARANKO Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní TARANKO? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne TARANKO v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni TARANKO Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou TARANKO Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou TARANKO Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní TARANKO.

Hodnotenie a recenzie TARANKO Košice

Máte na TARANKO Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou TARANKO a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na TARANKO Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.