TATIANA Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

TATIANA Košice

TATIANA KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní TATIANA v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní TATIANA Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou TATIANA, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o TATIANA Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní TATIANA Košice.

Predajne TATIANA Košice

Módna spoločnosť TATIANA prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu TATIANA v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní TATIANA sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky TATIANA sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne TATIANA Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov TATIANA v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni TATIANA Košice.

Mapa TATIANA Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne TATIANA Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka TATIANA ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny TATIANA Košice


Ak plánujete návštevu predajne TATIANA Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní TATIANA Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne TATIANA sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu TATIANA Košice

TATIANA KošiceHľadáte bližšie informácie o značke TATIANA, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu TATIANA Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom TATIANA Košice.

Obchodné oddelenie TATIANA Košice

Reklamácie TATIANA Košice

Vedúci predajne TATIANA Košice

Leták TATIANA Košice

Už ste si prezreli najnovší leták TATIANA? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku TATIANA Košice.

Ako a kde získať leták TATIANA Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku TATIANA je návšteva ľubovoľnej predajne TATIANA Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták TATIANA Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták TATIANA Košice?
V najnovšom letáku TATIANA Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky TATIANA. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu TATIANA Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní TATIANA? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne TATIANA v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni TATIANA Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou TATIANA Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou TATIANA Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní TATIANA.

Hodnotenie a recenzie TATIANA Košice

Máte na TATIANA Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou TATIANA a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na TATIANA Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.