Telstar Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Telstar Košice

Telstar KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Telstar v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Telstar Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Telstar, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Telstar Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Telstar Košice.

Predajne Telstar Košice

Módna spoločnosť Telstar prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Telstar v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Telstar sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Telstar sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Telstar Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Telstar v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Telstar Košice.

Mapa Telstar Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Telstar Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Telstar ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Telstar Košice


Ak plánujete návštevu predajne Telstar Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Telstar Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Telstar sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Telstar Košice

Telstar KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Telstar, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Telstar Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Telstar Košice.

Obchodné oddelenie Telstar Košice

Reklamácie Telstar Košice

Vedúci predajne Telstar Košice

Leták Telstar Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Telstar? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Telstar Košice.

Ako a kde získať leták Telstar Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Telstar je návšteva ľubovoľnej predajne Telstar Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Telstar Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Telstar Košice?
V najnovšom letáku Telstar Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Telstar. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Telstar Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Telstar? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Telstar v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Telstar Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Telstar Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Telstar Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Telstar.

Hodnotenie a recenzie Telstar Košice

Máte na Telstar Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Telstar a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Telstar Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.