Tempish Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Tempish Košice

Tempish KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Tempish v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tempish Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tempish, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tempish Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tempish Košice.

Predajne Tempish Košice

Módna spoločnosť Tempish prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tempish v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tempish sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tempish sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Tempish Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tempish v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tempish Košice.

Mapa Tempish Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tempish Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tempish ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tempish Košice


Ak plánujete návštevu predajne Tempish Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tempish Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tempish sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Tempish Košice

Tempish KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Tempish, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tempish Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tempish Košice.

Obchodné oddelenie Tempish Košice

Reklamácie Tempish Košice

Vedúci predajne Tempish Košice

Leták Tempish Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Tempish? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tempish Košice.

Ako a kde získať leták Tempish Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tempish je návšteva ľubovoľnej predajne Tempish Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tempish Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tempish Košice?
V najnovšom letáku Tempish Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tempish. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tempish Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Tempish? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tempish v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tempish Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tempish Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Tempish Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tempish.

Hodnotenie a recenzie Tempish Košice

Máte na Tempish Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tempish a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tempish Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.