Teno  Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Teno  Košice

Teno  KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Teno  v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Teno  Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Teno , napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Teno  Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Teno  Košice.

Predajne Teno  Košice

Módna spoločnosť Teno  prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Teno  v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Teno  sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Teno  sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Teno  Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Teno  v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Teno  Košice.

Mapa Teno  Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Teno  Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Teno  ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Teno  Košice


Ak plánujete návštevu predajne Teno  Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Teno  Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Teno  sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Teno  Košice

Teno  KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Teno , jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Teno  Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Teno  Košice.

Obchodné oddelenie Teno  Košice

Reklamácie Teno  Košice

Vedúci predajne Teno  Košice

Leták Teno  Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Teno ? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Teno  Košice.

Ako a kde získať leták Teno  Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Teno  je návšteva ľubovoľnej predajne Teno  Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Teno  Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Teno  Košice?
V najnovšom letáku Teno  Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Teno . Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Teno  Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Teno ? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Teno  v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Teno  Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Teno  Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Teno  Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Teno .

Hodnotenie a recenzie Teno  Košice

Máte na Teno  Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Teno  a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Teno  Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.