TIMEZONE Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

TIMEZONE Košice

TIMEZONE KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní TIMEZONE v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní TIMEZONE Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou TIMEZONE, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o TIMEZONE Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní TIMEZONE Košice.

Predajne TIMEZONE Košice

Módna spoločnosť TIMEZONE prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu TIMEZONE v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní TIMEZONE sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky TIMEZONE sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne TIMEZONE Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov TIMEZONE v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni TIMEZONE Košice.

Mapa TIMEZONE Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne TIMEZONE Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka TIMEZONE ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny TIMEZONE Košice


Ak plánujete návštevu predajne TIMEZONE Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní TIMEZONE Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne TIMEZONE sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu TIMEZONE Košice

TIMEZONE KošiceHľadáte bližšie informácie o značke TIMEZONE, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu TIMEZONE Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom TIMEZONE Košice.

Obchodné oddelenie TIMEZONE Košice

Reklamácie TIMEZONE Košice

Vedúci predajne TIMEZONE Košice

Leták TIMEZONE Košice

Už ste si prezreli najnovší leták TIMEZONE? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku TIMEZONE Košice.

Ako a kde získať leták TIMEZONE Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku TIMEZONE je návšteva ľubovoľnej predajne TIMEZONE Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták TIMEZONE Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták TIMEZONE Košice?
V najnovšom letáku TIMEZONE Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky TIMEZONE. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu TIMEZONE Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní TIMEZONE? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne TIMEZONE v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni TIMEZONE Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou TIMEZONE Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou TIMEZONE Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní TIMEZONE.

Hodnotenie a recenzie TIMEZONE Košice

Máte na TIMEZONE Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou TIMEZONE a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na TIMEZONE Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.