Tommy Hilfinger Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Tommy Hilfinger Košice

Tommy Hilfinger KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Tommy Hilfinger v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tommy Hilfinger Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tommy Hilfinger, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tommy Hilfinger Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tommy Hilfinger Košice.

Predajne Tommy Hilfinger Košice

Módna spoločnosť Tommy Hilfinger prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tommy Hilfinger v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tommy Hilfinger sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tommy Hilfinger sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Tommy Hilfinger Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tommy Hilfinger v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tommy Hilfinger Košice.

Mapa Tommy Hilfinger Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tommy Hilfinger Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tommy Hilfinger ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tommy Hilfinger Košice


Ak plánujete návštevu predajne Tommy Hilfinger Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tommy Hilfinger Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tommy Hilfinger sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Tommy Hilfinger Košice

Tommy Hilfinger KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Tommy Hilfinger, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tommy Hilfinger Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tommy Hilfinger Košice.

Obchodné oddelenie Tommy Hilfinger Košice

Reklamácie Tommy Hilfinger Košice

Vedúci predajne Tommy Hilfinger Košice

Leták Tommy Hilfinger Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Tommy Hilfinger? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tommy Hilfinger Košice.

Ako a kde získať leták Tommy Hilfinger Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tommy Hilfinger je návšteva ľubovoľnej predajne Tommy Hilfinger Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tommy Hilfinger Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tommy Hilfinger Košice?
V najnovšom letáku Tommy Hilfinger Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tommy Hilfinger. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tommy Hilfinger Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Tommy Hilfinger? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tommy Hilfinger v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tommy Hilfinger Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tommy Hilfinger Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Tommy Hilfinger Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tommy Hilfinger.

Hodnotenie a recenzie Tommy Hilfinger Košice

Máte na Tommy Hilfinger Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tommy Hilfinger a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tommy Hilfinger Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.