Toms Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Toms Košice

Toms KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Toms v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Toms Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Toms, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Toms Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Toms Košice.

Predajne Toms Košice

Módna spoločnosť Toms prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Toms v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Toms sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Toms sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Toms Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Toms v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Toms Košice.

Mapa Toms Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Toms Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Toms ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Toms Košice


Ak plánujete návštevu predajne Toms Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Toms Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Toms sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Toms Košice

Toms KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Toms, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Toms Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Toms Košice.

Obchodné oddelenie Toms Košice

Reklamácie Toms Košice

Vedúci predajne Toms Košice

Leták Toms Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Toms? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Toms Košice.

Ako a kde získať leták Toms Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Toms je návšteva ľubovoľnej predajne Toms Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Toms Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Toms Košice?
V najnovšom letáku Toms Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Toms. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Toms Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Toms? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Toms v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Toms Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Toms Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Toms Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Toms.

Hodnotenie a recenzie Toms Košice

Máte na Toms Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Toms a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Toms Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.