Tornado Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Tornado Košice

Tornado KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Tornado v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tornado Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tornado, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tornado Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tornado Košice.

Predajne Tornado Košice

Módna spoločnosť Tornado prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tornado v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tornado sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tornado sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Tornado Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tornado v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tornado Košice.

Mapa Tornado Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tornado Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tornado ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tornado Košice


Ak plánujete návštevu predajne Tornado Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tornado Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tornado sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Tornado Košice

Tornado KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Tornado, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tornado Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tornado Košice.

Obchodné oddelenie Tornado Košice

Reklamácie Tornado Košice

Vedúci predajne Tornado Košice

Leták Tornado Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Tornado? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tornado Košice.

Ako a kde získať leták Tornado Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tornado je návšteva ľubovoľnej predajne Tornado Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tornado Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tornado Košice?
V najnovšom letáku Tornado Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tornado. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tornado Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Tornado? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tornado v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tornado Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tornado Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Tornado Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tornado.

Hodnotenie a recenzie Tornado Košice

Máte na Tornado Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tornado a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tornado Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.