Tumi Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Tumi Košice

Tumi KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Tumi v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tumi Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tumi, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tumi Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tumi Košice.

Predajne Tumi Košice

Módna spoločnosť Tumi prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tumi v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tumi sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tumi sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Tumi Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tumi v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tumi Košice.

Mapa Tumi Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tumi Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tumi ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tumi Košice


Ak plánujete návštevu predajne Tumi Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tumi Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tumi sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Tumi Košice

Tumi KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Tumi, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tumi Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tumi Košice.

Obchodné oddelenie Tumi Košice

Reklamácie Tumi Košice

Vedúci predajne Tumi Košice

Leták Tumi Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Tumi? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tumi Košice.

Ako a kde získať leták Tumi Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tumi je návšteva ľubovoľnej predajne Tumi Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tumi Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tumi Košice?
V najnovšom letáku Tumi Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tumi. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tumi Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Tumi? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tumi v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tumi Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tumi Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Tumi Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tumi.

Hodnotenie a recenzie Tumi Košice

Máte na Tumi Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tumi a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tumi Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.