uhlsport Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

23

uhlsport Košice

uhlsport KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní uhlsport v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní uhlsport Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou uhlsport, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o uhlsport Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní uhlsport Košice.

Predajne uhlsport Košice

Módna spoločnosť uhlsport prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu uhlsport v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní uhlsport sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky uhlsport sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne uhlsport Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov uhlsport v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni uhlsport Košice.

Mapa uhlsport Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne uhlsport Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka uhlsport ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny uhlsport Košice

Ak plánujete návštevu predajne uhlsport Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní uhlsport Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne uhlsport sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu uhlsport Košice

uhlsport KošiceHľadáte bližšie informácie o značke uhlsport, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu uhlsport Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom uhlsport Košice.

Obchodné oddelenie uhlsport Košice

Reklamácie uhlsport Košice

Vedúci predajne uhlsport Košice

Leták uhlsport Košice

Už ste si prezreli najnovší leták uhlsport? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku uhlsport Košice.

Ako a kde získať leták uhlsport Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku uhlsport je návšteva ľubovoľnej predajne uhlsport Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták uhlsport Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták uhlsport Košice?
V najnovšom letáku uhlsport Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky uhlsport. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu uhlsport Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní uhlsport? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne uhlsport v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni uhlsport Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou uhlsport Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou uhlsport Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní uhlsport.

Hodnotenie a recenzie uhlsport Košice

Máte na uhlsport Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou uhlsport a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na uhlsport Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂