Umbro Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

33

Umbro Košice

Umbro KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Umbro v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Umbro Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Umbro, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Umbro Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Umbro Košice.

Predajne Umbro Košice

Módna spoločnosť Umbro prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Umbro v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Umbro sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Umbro sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Umbro Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Umbro v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Umbro Košice.

Mapa Umbro Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Umbro Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Umbro ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Umbro Košice

Ak plánujete návštevu predajne Umbro Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Umbro Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Umbro sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Umbro Košice

Umbro KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Umbro, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Umbro Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Umbro Košice.

Obchodné oddelenie Umbro Košice

Reklamácie Umbro Košice

Vedúci predajne Umbro Košice

Leták Umbro Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Umbro? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Umbro Košice.

Ako a kde získať leták Umbro Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Umbro je návšteva ľubovoľnej predajne Umbro Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Umbro Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Umbro Košice?
V najnovšom letáku Umbro Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Umbro. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Umbro Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Umbro? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Umbro v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Umbro Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Umbro Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Umbro Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Umbro.

Hodnotenie a recenzie Umbro Košice

Máte na Umbro Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Umbro a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Umbro Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂