Undiz Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

30

Undiz Košice

Undiz KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Undiz v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Undiz Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Undiz, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Undiz Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Undiz Košice.

Predajne Undiz Košice

Módna spoločnosť Undiz prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Undiz v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Undiz sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Undiz sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Undiz Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Undiz v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Undiz Košice.

Mapa Undiz Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Undiz Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Undiz ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Undiz Košice

Ak plánujete návštevu predajne Undiz Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Undiz Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Undiz sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Undiz Košice

Undiz KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Undiz, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Undiz Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Undiz Košice.

Obchodné oddelenie Undiz Košice

Reklamácie Undiz Košice

Vedúci predajne Undiz Košice

Leták Undiz Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Undiz? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Undiz Košice.

Ako a kde získať leták Undiz Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Undiz je návšteva ľubovoľnej predajne Undiz Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Undiz Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Undiz Košice?
V najnovšom letáku Undiz Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Undiz. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Undiz Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Undiz? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Undiz v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Undiz Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Undiz Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Undiz Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Undiz.

Hodnotenie a recenzie Undiz Košice

Máte na Undiz Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Undiz a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Undiz Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂