Valentino Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

23

Valentino Košice

Valentino KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Valentino v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Valentino Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Valentino, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Valentino Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Valentino Košice.

Predajne Valentino Košice

Módna spoločnosť Valentino prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Valentino v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Valentino sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Valentino sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Valentino Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Valentino v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Valentino Košice.

Mapa Valentino Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Valentino Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Valentino ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Valentino Košice

Ak plánujete návštevu predajne Valentino Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Valentino Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Valentino sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Valentino Košice

Valentino KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Valentino, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Valentino Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Valentino Košice.

Obchodné oddelenie Valentino Košice

Reklamácie Valentino Košice

Vedúci predajne Valentino Košice

Leták Valentino Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Valentino? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Valentino Košice.

Ako a kde získať leták Valentino Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Valentino je návšteva ľubovoľnej predajne Valentino Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Valentino Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Valentino Košice?
V najnovšom letáku Valentino Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Valentino. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Valentino Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Valentino? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Valentino v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Valentino Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Valentino Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Valentino Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Valentino.

Hodnotenie a recenzie Valentino Košice

Máte na Valentino Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Valentino a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Valentino Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂