Vena Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

25

Vena Košice

Vena KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Vena v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Vena Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Vena, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Vena Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Vena Košice.

Predajne Vena Košice

Módna spoločnosť Vena prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Vena v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Vena sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Vena sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Vena Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Vena v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Vena Košice.

Mapa Vena Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Vena Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Vena ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Vena Košice

Ak plánujete návštevu predajne Vena Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Vena Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Vena sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Vena Košice

Vena KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Vena, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Vena Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Vena Košice.

Obchodné oddelenie Vena Košice

Reklamácie Vena Košice

Vedúci predajne Vena Košice

Leták Vena Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Vena? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Vena Košice.

Ako a kde získať leták Vena Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Vena je návšteva ľubovoľnej predajne Vena Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Vena Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Vena Košice?
V najnovšom letáku Vena Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Vena. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Vena Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Vena? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Vena v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Vena Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Vena Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Vena Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Vena.

Hodnotenie a recenzie Vena Košice

Máte na Vena Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Vena a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Vena Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂