Vero moda Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

58

Vero moda Košice

Vero moda KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Vero moda v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Vero moda Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Vero moda, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Vero moda Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Vero moda Košice.

Predajne Vero moda Košice

Módna spoločnosť Vero moda prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Vero moda v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Vero moda sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Vero moda sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Vero moda Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Vero moda v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Vero moda Košice.

Mapa Vero moda Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Vero moda Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Vero moda ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Vero moda Košice

Ak plánujete návštevu predajne Vero moda Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Vero moda Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Vero moda sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Vero moda Košice

Vero moda KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Vero moda, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Vero moda Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Vero moda Košice.

Obchodné oddelenie Vero moda Košice

Reklamácie Vero moda Košice

Vedúci predajne Vero moda Košice

Leták Vero moda Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Vero moda? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Vero moda Košice.

Ako a kde získať leták Vero moda Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Vero moda je návšteva ľubovoľnej predajne Vero moda Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Vero moda Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Vero moda Košice?
V najnovšom letáku Vero moda Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Vero moda. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Vero moda Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Vero moda? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Vero moda v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Vero moda Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Vero moda Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Vero moda Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Vero moda.

Hodnotenie a recenzie Vero moda Košice

Máte na Vero moda Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Vero moda a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Vero moda Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂