Wilkens Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

37

Wilkens Košice

Wilkens KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Wilkens v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Wilkens Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Wilkens, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Wilkens Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Wilkens Košice.

Predajne Wilkens Košice

Módna spoločnosť Wilkens prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Wilkens v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Wilkens sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Wilkens sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Wilkens Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Wilkens v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Wilkens Košice.

Mapa Wilkens Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Wilkens Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Wilkens ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Wilkens Košice

Ak plánujete návštevu predajne Wilkens Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Wilkens Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Wilkens sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Wilkens Košice

Wilkens KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Wilkens, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Wilkens Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Wilkens Košice.

Obchodné oddelenie Wilkens Košice

Reklamácie Wilkens Košice

Vedúci predajne Wilkens Košice

Leták Wilkens Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Wilkens? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Wilkens Košice.

Ako a kde získať leták Wilkens Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Wilkens je návšteva ľubovoľnej predajne Wilkens Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Wilkens Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Wilkens Košice?
V najnovšom letáku Wilkens Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Wilkens. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Wilkens Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Wilkens? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Wilkens v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Wilkens Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Wilkens Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Wilkens Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Wilkens.

Hodnotenie a recenzie Wilkens Košice

Máte na Wilkens Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Wilkens a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Wilkens Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂