Wisport Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

28

Wisport Košice

Wisport KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Wisport v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Wisport Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Wisport, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Wisport Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Wisport Košice.

Predajne Wisport Košice

Módna spoločnosť Wisport prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Wisport v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Wisport sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Wisport sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Wisport Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Wisport v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Wisport Košice.

Mapa Wisport Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Wisport Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Wisport ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Wisport Košice

Ak plánujete návštevu predajne Wisport Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Wisport Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Wisport sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Wisport Košice

Wisport KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Wisport, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Wisport Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Wisport Košice.

Obchodné oddelenie Wisport Košice

Reklamácie Wisport Košice

Vedúci predajne Wisport Košice

Leták Wisport Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Wisport? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Wisport Košice.

Ako a kde získať leták Wisport Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Wisport je návšteva ľubovoľnej predajne Wisport Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Wisport Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Wisport Košice?
V najnovšom letáku Wisport Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Wisport. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Wisport Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Wisport? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Wisport v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Wisport Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Wisport Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Wisport Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Wisport.

Hodnotenie a recenzie Wisport Košice

Máte na Wisport Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Wisport a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Wisport Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂