Wisser Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

37

Wisser Košice

Wisser KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Wisser v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Wisser Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Wisser, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Wisser Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Wisser Košice.

Predajne Wisser Košice

Módna spoločnosť Wisser prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Wisser v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Wisser sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Wisser sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Wisser Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Wisser v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Wisser Košice.

Mapa Wisser Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Wisser Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Wisser ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Wisser Košice

Ak plánujete návštevu predajne Wisser Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Wisser Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Wisser sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Wisser Košice

Wisser KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Wisser, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Wisser Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Wisser Košice.

Obchodné oddelenie Wisser Košice

Reklamácie Wisser Košice

Vedúci predajne Wisser Košice

Leták Wisser Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Wisser? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Wisser Košice.

Ako a kde získať leták Wisser Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Wisser je návšteva ľubovoľnej predajne Wisser Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Wisser Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Wisser Košice?
V najnovšom letáku Wisser Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Wisser. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Wisser Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Wisser? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Wisser v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Wisser Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Wisser Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Wisser Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Wisser.

Hodnotenie a recenzie Wisser Košice

Máte na Wisser Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Wisser a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Wisser Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂