WMF Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

42

WMF Košice

WMF KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní WMF v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní WMF Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou WMF, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o WMF Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní WMF Košice.

Predajne WMF Košice

Módna spoločnosť WMF prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu WMF v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní WMF sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky WMF sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne WMF Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov WMF v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni WMF Košice.

Mapa WMF Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne WMF Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka WMF ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny WMF Košice

Ak plánujete návštevu predajne WMF Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní WMF Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne WMF sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu WMF Košice

WMF KošiceHľadáte bližšie informácie o značke WMF, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu WMF Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom WMF Košice.

Obchodné oddelenie WMF Košice

Reklamácie WMF Košice

Vedúci predajne WMF Košice

Leták WMF Košice

Už ste si prezreli najnovší leták WMF? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku WMF Košice.

Ako a kde získať leták WMF Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku WMF je návšteva ľubovoľnej predajne WMF Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták WMF Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták WMF Košice?
V najnovšom letáku WMF Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky WMF. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu WMF Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní WMF? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne WMF v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni WMF Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou WMF Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou WMF Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní WMF.

Hodnotenie a recenzie WMF Košice

Máte na WMF Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou WMF a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na WMF Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂