Zassenhaus Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

55

Zassenhaus Košice

Zassenhaus KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Zassenhaus v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Zassenhaus Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Zassenhaus, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Zassenhaus Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Zassenhaus Košice.

Predajne Zassenhaus Košice

Módna spoločnosť Zassenhaus prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Zassenhaus v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Zassenhaus sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Zassenhaus sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Zassenhaus Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Zassenhaus v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Zassenhaus Košice.

Mapa Zassenhaus Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Zassenhaus Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Zassenhaus ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Zassenhaus Košice

Ak plánujete návštevu predajne Zassenhaus Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Zassenhaus Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Zassenhaus sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Zassenhaus Košice

Zassenhaus KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Zassenhaus, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Zassenhaus Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Zassenhaus Košice.

Obchodné oddelenie Zassenhaus Košice

Reklamácie Zassenhaus Košice

Vedúci predajne Zassenhaus Košice

Leták Zassenhaus Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Zassenhaus? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Zassenhaus Košice.

Ako a kde získať leták Zassenhaus Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Zassenhaus je návšteva ľubovoľnej predajne Zassenhaus Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Zassenhaus Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Zassenhaus Košice?
V najnovšom letáku Zassenhaus Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Zassenhaus. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Zassenhaus Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Zassenhaus? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Zassenhaus v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Zassenhaus Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Zassenhaus Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Zassenhaus Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Zassenhaus.

Hodnotenie a recenzie Zassenhaus Košice

Máte na Zassenhaus Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Zassenhaus a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Zassenhaus Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂