Zegna Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

50

Zegna Košice

Zegna KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Zegna v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Zegna Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Zegna, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Zegna Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Zegna Košice.

Predajne Zegna Košice

Módna spoločnosť Zegna prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Zegna v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Zegna sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Zegna sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Zegna Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Zegna v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Zegna Košice.

Mapa Zegna Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Zegna Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Zegna ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Zegna Košice

Ak plánujete návštevu predajne Zegna Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Zegna Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Zegna sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Zegna Košice

Zegna KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Zegna, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Zegna Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Zegna Košice.

Obchodné oddelenie Zegna Košice

Reklamácie Zegna Košice

Vedúci predajne Zegna Košice

Leták Zegna Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Zegna? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Zegna Košice.

Ako a kde získať leták Zegna Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Zegna je návšteva ľubovoľnej predajne Zegna Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Zegna Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Zegna Košice?
V najnovšom letáku Zegna Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Zegna. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Zegna Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Zegna? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Zegna v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Zegna Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Zegna Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Zegna Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Zegna.

Hodnotenie a recenzie Zegna Košice

Máte na Zegna Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Zegna a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Zegna Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂