ZERO Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

70

ZERO Košice

ZERO KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní ZERO v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní ZERO Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou ZERO, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o ZERO Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní ZERO Košice.

Predajne ZERO Košice

Módna spoločnosť ZERO prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu ZERO v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní ZERO sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky ZERO sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne ZERO Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov ZERO v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni ZERO Košice.

Mapa ZERO Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne ZERO Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka ZERO ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny ZERO Košice

Ak plánujete návštevu predajne ZERO Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní ZERO Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne ZERO sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu ZERO Košice

ZERO KošiceHľadáte bližšie informácie o značke ZERO, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu ZERO Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom ZERO Košice.

Obchodné oddelenie ZERO Košice

Reklamácie ZERO Košice

Vedúci predajne ZERO Košice

Leták ZERO Košice

Už ste si prezreli najnovší leták ZERO? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku ZERO Košice.

Ako a kde získať leták ZERO Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku ZERO je návšteva ľubovoľnej predajne ZERO Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták ZERO Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták ZERO Košice?
V najnovšom letáku ZERO Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky ZERO. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu ZERO Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní ZERO? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne ZERO v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni ZERO Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou ZERO Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou ZERO Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní ZERO.

Hodnotenie a recenzie ZERO Košice

Máte na ZERO Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou ZERO a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na ZERO Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂