Zerres Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

86

Zerres Košice

Zerres KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Zerres v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Zerres Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Zerres, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Zerres Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Zerres Košice.

Predajne Zerres Košice

Módna spoločnosť Zerres prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Zerres v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Zerres sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Zerres sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Zerres Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Zerres v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Zerres Košice.

Mapa Zerres Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Zerres Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Zerres ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Zerres Košice

Ak plánujete návštevu predajne Zerres Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Zerres Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Zerres sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Zerres Košice

Zerres KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Zerres, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Zerres Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Zerres Košice.

Obchodné oddelenie Zerres Košice

Reklamácie Zerres Košice

Vedúci predajne Zerres Košice

Leták Zerres Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Zerres? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Zerres Košice.

Ako a kde získať leták Zerres Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Zerres je návšteva ľubovoľnej predajne Zerres Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Zerres Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Zerres Košice?
V najnovšom letáku Zerres Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Zerres. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Zerres Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Zerres? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Zerres v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Zerres Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Zerres Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Zerres Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Zerres.

Hodnotenie a recenzie Zerres Košice

Máte na Zerres Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Zerres a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Zerres Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂