Zimmerli Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

46

Zimmerli Košice

Zimmerli KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Zimmerli v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Zimmerli Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Zimmerli, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Zimmerli Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Zimmerli Košice.

Predajne Zimmerli Košice

Módna spoločnosť Zimmerli prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Zimmerli v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Zimmerli sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Zimmerli sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Zimmerli Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Zimmerli v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Zimmerli Košice.

Mapa Zimmerli Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Zimmerli Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Zimmerli ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Zimmerli Košice

Ak plánujete návštevu predajne Zimmerli Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Zimmerli Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Zimmerli sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Zimmerli Košice

Zimmerli KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Zimmerli, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Zimmerli Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Zimmerli Košice.

Obchodné oddelenie Zimmerli Košice

Reklamácie Zimmerli Košice

Vedúci predajne Zimmerli Košice

Leták Zimmerli Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Zimmerli? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Zimmerli Košice.

Ako a kde získať leták Zimmerli Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Zimmerli je návšteva ľubovoľnej predajne Zimmerli Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Zimmerli Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Zimmerli Košice?
V najnovšom letáku Zimmerli Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Zimmerli. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Zimmerli Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Zimmerli? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Zimmerli v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Zimmerli Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Zimmerli Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Zimmerli Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Zimmerli.

Hodnotenie a recenzie Zimmerli Košice

Máte na Zimmerli Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Zimmerli a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Zimmerli Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂