TATIANA Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

TATIANA Prešov

TATIANA PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní TATIANA v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní TATIANA Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou TATIANA, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o TATIANA Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní TATIANA Prešov.

Predajne TATIANA Prešov

Módna spoločnosť TATIANA prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu TATIANA v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní TATIANA sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky TATIANA sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne TATIANA Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov TATIANA v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni TATIANA Prešov.

Mapa TATIANA Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne TATIANA Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka TATIANA ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

[optin-monster-shortcode id=“gbukgq34noyukuxk“]

Otváracie hodiny TATIANA Prešov


Ak plánujete návštevu predajne TATIANA Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní TATIANA Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne TATIANA sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

 Pondelok 9:00 – 18:00
 Utorok 9:00 – 18:00
 Streda 9:00 – 18:00
 Štvrtok 9:00 – 18:00
 Piatok 9:00 – 18:00
 Sobota 9:00 – 18:00
 Nedeľa Zatvorené

Kontakt na predajňu TATIANA Prešov

TATIANA PrešovHľadáte bližšie informácie o značke TATIANA, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu TATIANA Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom TATIANA Prešov.

Obchodné oddelenie TATIANA Prešov

Reklamácie TATIANA Prešov

Vedúci predajne TATIANA Prešov

Leták TATIANA Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták TATIANA? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku TATIANA Prešov.

Ako a kde získať leták TATIANA Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku TATIANA je návšteva ľubovoľnej predajne TATIANA Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták TATIANA Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták TATIANA Prešov?
V najnovšom letáku TATIANA Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky TATIANA. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu TATIANA Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní TATIANA? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne TATIANA v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni TATIANA Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou TATIANA Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou TATIANA Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní TATIANA.

Hodnotenie a recenzie TATIANA Prešov

Máte na TATIANA Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou TATIANA a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na TATIANA Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.