Tatuum Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Tatuum Prešov

Tatuum PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Tatuum v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tatuum Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tatuum, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tatuum Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tatuum Prešov.

Predajne Tatuum Prešov

Módna spoločnosť Tatuum prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tatuum v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tatuum sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tatuum sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Tatuum Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tatuum v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tatuum Prešov.

Mapa Tatuum Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tatuum Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tatuum ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tatuum Prešov


Ak plánujete návštevu predajne Tatuum Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tatuum Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tatuum sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Tatuum Prešov

Tatuum PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Tatuum, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tatuum Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tatuum Prešov.

Obchodné oddelenie Tatuum Prešov

Reklamácie Tatuum Prešov

Vedúci predajne Tatuum Prešov

Leták Tatuum Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Tatuum? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tatuum Prešov.

Ako a kde získať leták Tatuum Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tatuum je návšteva ľubovoľnej predajne Tatuum Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tatuum Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tatuum Prešov?
V najnovšom letáku Tatuum Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tatuum. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tatuum Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Tatuum? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tatuum v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tatuum Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tatuum Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Tatuum Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tatuum.

Hodnotenie a recenzie Tatuum Prešov

Máte na Tatuum Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tatuum a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tatuum Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.