Ted Baker Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Ted Baker Prešov

Ted Baker PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Ted Baker v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Ted Baker Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Ted Baker, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Ted Baker Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Ted Baker Prešov.

Predajne Ted Baker Prešov

Módna spoločnosť Ted Baker prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Ted Baker v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Ted Baker sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Ted Baker sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Ted Baker Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Ted Baker v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Ted Baker Prešov.

Mapa Ted Baker Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Ted Baker Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Ted Baker ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Ted Baker Prešov


Ak plánujete návštevu predajne Ted Baker Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Ted Baker Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Ted Baker sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Ted Baker Prešov

Ted Baker PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Ted Baker, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Ted Baker Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Ted Baker Prešov.

Obchodné oddelenie Ted Baker Prešov

Reklamácie Ted Baker Prešov

Vedúci predajne Ted Baker Prešov

Leták Ted Baker Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Ted Baker? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Ted Baker Prešov.

Ako a kde získať leták Ted Baker Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Ted Baker je návšteva ľubovoľnej predajne Ted Baker Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Ted Baker Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Ted Baker Prešov?
V najnovšom letáku Ted Baker Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Ted Baker. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Ted Baker Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Ted Baker? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Ted Baker v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Ted Baker Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Ted Baker Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Ted Baker Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Ted Baker.

Hodnotenie a recenzie Ted Baker Prešov

Máte na Ted Baker Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Ted Baker a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Ted Baker Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.