Terranova Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

Terranova Prešov

Terranova PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Terranova v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Terranova Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Terranova, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Terranova Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Terranova Prešov.

Predajne Terranova Prešov

Módna spoločnosť Terranova prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Terranova v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Terranova sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Terranova sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Terranova Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Terranova v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Terranova Prešov.

Mapa Terranova Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Terranova Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Terranova ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

[optin-monster-shortcode id=“gbukgq34noyukuxk“]

Otváracie hodiny Terranova Prešov


Ak plánujete návštevu predajne Terranova Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Terranova Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Terranova sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

 Pondelok 9:00 – 18:00
 Utorok 9:00 – 18:00
 Streda 9:00 – 18:00
 Štvrtok 9:00 – 18:00
 Piatok 9:00 – 18:00
 Sobota 9:00 – 18:00
 Nedeľa Zatvorené

Kontakt na predajňu Terranova Prešov

Terranova PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Terranova, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Terranova Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Terranova Prešov.

Obchodné oddelenie Terranova Prešov

Reklamácie Terranova Prešov

Vedúci predajne Terranova Prešov

Leták Terranova Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Terranova? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Terranova Prešov.

Ako a kde získať leták Terranova Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Terranova je návšteva ľubovoľnej predajne Terranova Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Terranova Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Terranova Prešov?
V najnovšom letáku Terranova Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Terranova. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Terranova Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Terranova? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Terranova v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Terranova Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Terranova Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Terranova Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Terranova.

Hodnotenie a recenzie Terranova Prešov

Máte na Terranova Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Terranova a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Terranova Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.