Thomas Sabo Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Thomas Sabo Prešov

Thomas Sabo PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Thomas Sabo v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Thomas Sabo Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Thomas Sabo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Thomas Sabo Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Thomas Sabo Prešov.

Predajne Thomas Sabo Prešov

Módna spoločnosť Thomas Sabo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Thomas Sabo v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Thomas Sabo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Thomas Sabo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Thomas Sabo Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Thomas Sabo v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Thomas Sabo Prešov.

Mapa Thomas Sabo Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Thomas Sabo Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Thomas Sabo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Thomas Sabo Prešov


Ak plánujete návštevu predajne Thomas Sabo Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Thomas Sabo Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Thomas Sabo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Thomas Sabo Prešov

Thomas Sabo PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Thomas Sabo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Thomas Sabo Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Thomas Sabo Prešov.

Obchodné oddelenie Thomas Sabo Prešov

Reklamácie Thomas Sabo Prešov

Vedúci predajne Thomas Sabo Prešov

Leták Thomas Sabo Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Thomas Sabo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Thomas Sabo Prešov.

Ako a kde získať leták Thomas Sabo Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Thomas Sabo je návšteva ľubovoľnej predajne Thomas Sabo Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Thomas Sabo Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Thomas Sabo Prešov?
V najnovšom letáku Thomas Sabo Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Thomas Sabo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Thomas Sabo Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Thomas Sabo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Thomas Sabo v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Thomas Sabo Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Thomas Sabo Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Thomas Sabo Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Thomas Sabo.

Hodnotenie a recenzie Thomas Sabo Prešov

Máte na Thomas Sabo Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Thomas Sabo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Thomas Sabo Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.