Thrasher Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Thrasher Prešov

Thrasher PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Thrasher v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Thrasher Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Thrasher, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Thrasher Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Thrasher Prešov.

Predajne Thrasher Prešov

Módna spoločnosť Thrasher prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Thrasher v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Thrasher sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Thrasher sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Thrasher Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Thrasher v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Thrasher Prešov.

Mapa Thrasher Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Thrasher Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Thrasher ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Thrasher Prešov


Ak plánujete návštevu predajne Thrasher Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Thrasher Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Thrasher sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Thrasher Prešov

Thrasher PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Thrasher, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Thrasher Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Thrasher Prešov.

Obchodné oddelenie Thrasher Prešov

Reklamácie Thrasher Prešov

Vedúci predajne Thrasher Prešov

Leták Thrasher Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Thrasher? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Thrasher Prešov.

Ako a kde získať leták Thrasher Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Thrasher je návšteva ľubovoľnej predajne Thrasher Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Thrasher Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Thrasher Prešov?
V najnovšom letáku Thrasher Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Thrasher. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Thrasher Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Thrasher? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Thrasher v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Thrasher Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Thrasher Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Thrasher Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Thrasher.

Hodnotenie a recenzie Thrasher Prešov

Máte na Thrasher Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Thrasher a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Thrasher Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.