Tiger of Sweden Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Tiger of Sweden Prešov

Tiger of Sweden PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Tiger of Sweden v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tiger of Sweden Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tiger of Sweden, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tiger of Sweden Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tiger of Sweden Prešov.

Predajne Tiger of Sweden Prešov

Módna spoločnosť Tiger of Sweden prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tiger of Sweden v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tiger of Sweden sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tiger of Sweden sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Tiger of Sweden Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tiger of Sweden v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tiger of Sweden Prešov.

Mapa Tiger of Sweden Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tiger of Sweden Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tiger of Sweden ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tiger of Sweden Prešov


Ak plánujete návštevu predajne Tiger of Sweden Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tiger of Sweden Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tiger of Sweden sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Tiger of Sweden Prešov

Tiger of Sweden PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Tiger of Sweden, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tiger of Sweden Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tiger of Sweden Prešov.

Obchodné oddelenie Tiger of Sweden Prešov

Reklamácie Tiger of Sweden Prešov

Vedúci predajne Tiger of Sweden Prešov

Leták Tiger of Sweden Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Tiger of Sweden? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tiger of Sweden Prešov.

Ako a kde získať leták Tiger of Sweden Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tiger of Sweden je návšteva ľubovoľnej predajne Tiger of Sweden Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tiger of Sweden Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tiger of Sweden Prešov?
V najnovšom letáku Tiger of Sweden Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tiger of Sweden. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tiger of Sweden Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Tiger of Sweden? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tiger of Sweden v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tiger of Sweden Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tiger of Sweden Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Tiger of Sweden Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tiger of Sweden.

Hodnotenie a recenzie Tiger of Sweden Prešov

Máte na Tiger of Sweden Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tiger of Sweden a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tiger of Sweden Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.