Tilak Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Tilak Prešov

Tilak PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Tilak v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tilak Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tilak, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tilak Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tilak Prešov.

Predajne Tilak Prešov

Módna spoločnosť Tilak prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tilak v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tilak sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tilak sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Tilak Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tilak v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tilak Prešov.

Mapa Tilak Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tilak Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tilak ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tilak Prešov


Ak plánujete návštevu predajne Tilak Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tilak Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tilak sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Tilak Prešov

Tilak PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Tilak, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tilak Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tilak Prešov.

Obchodné oddelenie Tilak Prešov

Reklamácie Tilak Prešov

Vedúci predajne Tilak Prešov

Leták Tilak Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Tilak? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tilak Prešov.

Ako a kde získať leták Tilak Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tilak je návšteva ľubovoľnej predajne Tilak Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tilak Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tilak Prešov?
V najnovšom letáku Tilak Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tilak. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tilak Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Tilak? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tilak v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tilak Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tilak Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Tilak Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tilak.

Hodnotenie a recenzie Tilak Prešov

Máte na Tilak Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tilak a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tilak Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.