Timberland Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

Timberland Prešov

Timberland PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Timberland v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Timberland Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Timberland, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Timberland Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Timberland Prešov.

Predajne Timberland Prešov

Módna spoločnosť Timberland prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Timberland v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Timberland sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Timberland sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Timberland Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Timberland v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Timberland Prešov.

Mapa Timberland Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Timberland Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Timberland ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Timberland Prešov


Ak plánujete návštevu predajne Timberland Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Timberland Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Timberland sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Timberland Prešov

Timberland PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Timberland, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Timberland Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Timberland Prešov.

Obchodné oddelenie Timberland Prešov

Reklamácie Timberland Prešov

Vedúci predajne Timberland Prešov

Leták Timberland Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Timberland? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Timberland Prešov.

Ako a kde získať leták Timberland Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Timberland je návšteva ľubovoľnej predajne Timberland Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Timberland Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Timberland Prešov?
V najnovšom letáku Timberland Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Timberland. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Timberland Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Timberland? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Timberland v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Timberland Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Timberland Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Timberland Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Timberland.

Hodnotenie a recenzie Timberland Prešov

Máte na Timberland Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Timberland a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Timberland Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.