Tissot Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

86

Tissot Prešov

Tissot PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Tissot v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tissot Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tissot, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tissot Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tissot Prešov.

Predajne Tissot Prešov

Módna spoločnosť Tissot prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tissot v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tissot sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tissot sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tissot Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tissot v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tissot Prešov.

Mapa Tissot Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tissot Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tissot ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tissot Prešov

Ak plánujete návštevu predajne Tissot Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tissot Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tissot sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tissot Prešov

Tissot PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Tissot, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tissot Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tissot Prešov.

Obchodné oddelenie Tissot Prešov

Reklamácie Tissot Prešov

Vedúci predajne Tissot Prešov

Leták Tissot Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Tissot? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tissot Prešov.

Ako a kde získať leták Tissot Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tissot je návšteva ľubovoľnej predajne Tissot Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tissot Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tissot Prešov?
V najnovšom letáku Tissot Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tissot. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tissot Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Tissot? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tissot v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tissot Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tissot Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Tissot Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tissot.

Hodnotenie a recenzie Tissot Prešov

Máte na Tissot Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tissot a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tissot Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂