TK Maxx Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

173

TK Maxx Prešov

TK Maxx PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní TK Maxx v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní TK Maxx Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou TK Maxx, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o TK Maxx Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní TK Maxx Prešov.

Predajne TK Maxx Prešov

Módna spoločnosť TK Maxx prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu TK Maxx v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní TK Maxx sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky TK Maxx sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne TK Maxx Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov TK Maxx v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni TK Maxx Prešov.

Mapa TK Maxx Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne TK Maxx Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka TK Maxx ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny TK Maxx Prešov

Ak plánujete návštevu predajne TK Maxx Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní TK Maxx Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne TK Maxx sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu TK Maxx Prešov

TK Maxx PrešovHľadáte bližšie informácie o značke TK Maxx, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu TK Maxx Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom TK Maxx Prešov.

Obchodné oddelenie TK Maxx Prešov

Reklamácie TK Maxx Prešov

Vedúci predajne TK Maxx Prešov

Leták TK Maxx Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták TK Maxx? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku TK Maxx Prešov.

Ako a kde získať leták TK Maxx Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku TK Maxx je návšteva ľubovoľnej predajne TK Maxx Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták TK Maxx Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták TK Maxx Prešov?
V najnovšom letáku TK Maxx Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky TK Maxx. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu TK Maxx Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní TK Maxx? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne TK Maxx v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni TK Maxx Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou TK Maxx Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou TK Maxx Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní TK Maxx.

Hodnotenie a recenzie TK Maxx Prešov

Máte na TK Maxx Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou TK Maxx a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na TK Maxx Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂