Tom Tailor Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

269

Tom Tailor Prešov

Tom Tailor PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Tom Tailor v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tom Tailor Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tom Tailor, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tom Tailor Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tom Tailor Prešov.

Predajne Tom Tailor Prešov

Módna spoločnosť Tom Tailor prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tom Tailor v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tom Tailor sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tom Tailor sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tom Tailor Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tom Tailor v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tom Tailor Prešov.

Mapa Tom Tailor Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tom Tailor Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tom Tailor ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tom Tailor Prešov

Ak plánujete návštevu predajne Tom Tailor Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tom Tailor Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tom Tailor sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tom Tailor Prešov

Tom Tailor PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Tom Tailor, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tom Tailor Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tom Tailor Prešov.

Obchodné oddelenie Tom Tailor Prešov

Reklamácie Tom Tailor Prešov

Vedúci predajne Tom Tailor Prešov

Leták Tom Tailor Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Tom Tailor? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tom Tailor Prešov.

Ako a kde získať leták Tom Tailor Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tom Tailor je návšteva ľubovoľnej predajne Tom Tailor Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tom Tailor Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tom Tailor Prešov?
V najnovšom letáku Tom Tailor Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tom Tailor. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tom Tailor Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Tom Tailor? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tom Tailor v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tom Tailor Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tom Tailor Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Tom Tailor Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tom Tailor.

Hodnotenie a recenzie Tom Tailor Prešov

Máte na Tom Tailor Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tom Tailor a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tom Tailor Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂